Ceny i rezerwacje

SZCZEGÓŁY »

TWÓJ CZAS NA RELAKS

Twój czas na relaks - oferta specjalna

SYLWESTER 2013/2014 W STYLU RIO DE JANEIRO

Spotkanie Wigilijne dla Firm

Wesela

HOTEL TRZY KORONY to idealne miejsce na organizację  Państwa wymarzonego przyjęcia weselnego.

Nasza oferta skierowana jest do tych Państwa, którzy pragną w niezwykły sposób przeżyć wrażenia towarzyszące uroczystości organizowanej w zabytkowych wnętrzach naszego obiektu. Uroczystość może przybrać różnorakie formy, a menu dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Bajeczne otoczenie hotelu oraz klimat  Browaru  mogą utrwalić się w pamięci Gości jako niecodzienne przeżycie. Dla Gości udostępniamy:

  • Salę zabytkową RETRO TRZY KORONY, którą można podzielić na 2 mniejsze, gdzie przy  tradycyjnych długich stołach zasiądzie do  300 osób, natomiast przy bankietowych stołach okrągłych 170  osób
  • Salę KOLONIALNĄ+ Club 1917 , gdzie przy  tradycyjnym ustawieniu stołów zasiądzie  do 100  osób


Na każdej Sali czekał będzie na Państwa przygotowany do pląsów parkiet oraz bufet słodko-owocowy. Dla strudzonych zabawą Gości  czeka 45 miejsc hotelowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przyjęć weselnych.  Postaramy się dla każdego z Państwa stworzyć ofertę dopasowaną do życzeń i potrzeb. Tych z Państwa, którzy marzą o przyjęciu weselnym w naszych wnętrzach będzie nam niezmiernie miło powitać na wcześniej umówionym spotkaniu. Otrzymają  Państwo, przykładowe menu, brief iventu, planing Sali, zakres dodatkowych usług.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt:
tel: +81 886 44 44
e-mail: rezerwacja@trzy-korony.com

TRZY KORONY, ul. 6 Sierpnia 43 b, 24-100 Puławy
tel. +48 664 116 652
e-mail: rezerwacja@trzy-korony.com

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007–2013