Ceny i rezerwacje

SZCZEGÓŁY »

TWÓJ CZAS NA RELAKS

Twój czas na relaks - oferta specjalna

SYLWESTER 2013/2014 W STYLU RIO DE JANEIRO

Spotkanie Wigilijne dla Firm

Nasze piwo

TRZY KORONY Jasne


Piwo KORONY JASNE jest piwem typu pils, dolnej fermentacji o wyjątkowo intensywnej goryczce chmielowej. Już pierwszy łyk odkrywa przed Państwem goryczkę tego piwa przeplatającą się ze smakiem specjalnie wyselekcjonowanego słodu jęczmiennego. Delikatne szczypanie w język jest efektem wysycenia piwa naturalnym dwutlenkiem węgla powstałym podczas fermentacji i kulku tygodniowego leżakowania. Dwutlenek węgla w naszym piwie pochodzi wyłącznie z procesu fermentacji podczas, którego drożdże przerabiają cukry na alkohol i dwutlenek węgla. Czysta, jasna barwa, ze złotym przełomem, to główna cecha rozpoznawcza tego piwa.


TRZY KORONY Bursztynowe


Piwo KORONY BURSZTYNOWE zostało wyprodukowane przy użyciu wyłącznie naturalnych surowców: słodu, wody, chmielu oraz drożdży dolnej fermentacji. Delikatna goryczka w tym piwie przeplata się ze smakiem słodu pilzneńskiego i monachijskiego. Gdzieś w drugim tle można odnaleźć lekki orzechowy smak. Harmonijna bursztynowa barwa z czerwonym przełomem jest efektem dobrze dobranych słodów jasnych i ciemnych.


TRZY KORONY Pszeniczne


Piwo  KORONY PSZENICZNE jest piwem górnej fermentacji o wyczuwalnym zapachu: bananowo-goździkowym, cynamonu oraz aromatycznego chmielu. Goryczka w tym piwie przeplata się ze smakiem pszenicznego słodu. Lekkie szczypanie w język to charakterystyczny dla tego gatunku piwa efekt uzyskany podczas górnej fermentacji i wyjątkowego leżakowania. To wówczas następuje wysyceniu piwa naturalnym dwutlenkiem węgla. Większa ilość „bąbelków” sprawia, że piwo pszeniczne nabiera lekko kwaskowatego smaku i jest wyjątkowo orzeźwiające. Złoto-mleczna barwa piwa komponuje się z piękną 'czapą' długo utrzymującej białej piany. Dzięki specjalnie dobranej mieszance słodów: pszenicznego i jęczmiennych uzyskaliśmy smak, zapach i barwę właściwe dla tego rodzaju piwa. Nasze piwo zostało wyprodukowane przy użyciu wyłącznie naturalnych surowców: słodu, wody, aromatycznego chmielu oraz drożdży górnej fermentacji.


TRZY KORONY Ciemne


Piwo  KORONY CIEMNE jest piwem ciemnym mocnym, dolnej fermentacji o wyczuwalnym zapachu orzecha, kawy, karmelu i aromatycznego chmielu. Pijąc to piwo wyczujecie Państwo jego treść i pełnię smaku. Doskonale zrównoważoną harmonię smaku piwo to zawdzięcza długotrwałemu procesowi leżakowania oraz dobrze dobranym składzie ciemnych i jasnych słodów jęczmiennych. Piwo jest nasycone naturalnym dwutlenkiem węgla pochodzącym wyłącznie z procesu fermentacji. Głęboka ciemna barwa piwa komponuje się z piękną „czapą” kremowej, lekko brązowej, gęstej piany.


TRZY KORONY Sezonowe


Piwo  KORONY KOŹLAK zostało wyprodukowane przy użyciu wyłącznie naturalnych surowców: słodu jęczmiennego, wody, aromatycznego chmielu oraz drożdży dolnej fermentacji. Jest piwem ciemnym i mocnym o wyczuwalnym zapachu karmelu i aromatycznego chmielu. Pijąc to piwo wyczujecie Państwo jego treść i pełność smaku. Doskonale zrównoważoną goryczkę przeplatającą się ze smakiem słodu oraz karmelem piwo to zawdzięcza długotrwałemu procesowi leżakowania sięgającemu 3 miesięcy. Piękna ciemna bursztynowa barwa piwa komponuje się z piękną „czapą” długo utrzymującej się kremowej, lekko brązowej, gęstej piany. Dzięki specjalnie dobranej mieszance różnych słodów jasnych i ciemnych oraz uzyskaliśmy smak, zapach i barwę właściwą dla tego rodzaju piwa. Piwo dostępne od połowy grudnia.


 

Nasze piwa są dostępne w 1 litrowych butelkach.

TRZY KORONY, ul. 6 Sierpnia 43 b, 24-100 Puławy
tel. +48 664 116 652
e-mail: rezerwacja@trzy-korony.com

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007–2013