Ceny i rezerwacje

SZCZEGÓŁY »

TWÓJ CZAS NA RELAKS

Twój czas na relaks - oferta specjalna

SYLWESTER 2013/2014 W STYLU RIO DE JANEIRO

Spotkanie Wigilijne dla Firm

Centrum konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 900 m2 powierzchni konferencyjno-wystawienniczej: cztery, w pełni klimatyzowane, nowocześnie wyposażone sale wielofunkcyjne. 

Największa z nich – Sala "Konferencyjno-Wystawiennicza"  A+B  o powierzchni 485m2 usytuowana na parterze , przygotowana jest na przyjęcie do 500 uczestników.

Druga Sala "Konferencyjna" A+B o powierzchni 240m2 znajdujące się na piętrze mieści 200 osób, z kolei "Galeria nad Browarem" z antresolą  o powierzchni 70m2 przeznaczona jest dla 20 osób. Zwracamy Państwa uwagę na możliwość wykorzystania "Sali Konferencyjno -Wystawienniczej"  na wysokość 6  m, a także możliwość zorganizowania ekspozycji w plenerze na dziedzińcu  lub tarasie widokowym Hotelu *** Trzy Korony o powierzchni 300m2.

Zapewniamy Państwu aranżacje powierzchni odpowiednią do potrzeb organizatora. Podział sali na część  konferencyjną i cateringową. Pomieszczenia wentylowane i klimatyzowane na potrzeby organizatora  mogą być oddzielane od pozostałych  sal. Koncerty, pokazy mody, wystawy i konkursy, prezentacje, konferencje,  szkolenia o dowolnym charakterze, a także, prezentacje produktów Państwa firmy, eventów  połączonych z konsumpcją i ewentualną zabawą dodatkowe atrakcje, wszystko  pomożemy przygotować i sprawnie przeprowadzić. Centrum posiada windy i toalety przystosowane do przyjęcia gości niepełnosprawnych. Spełniamy współczesne wymogi i europejskie standardy  organizacji  spotkań o różnym charakterze zawsze dbając o komfort i zadowolenie Gości.

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt techniczny, umożliwiający sprawne przeprowadzanie. Ekrany sterowane elektronicznie, rzutniki multimedialne, stały dostęp do Internetu oraz najnowszej generacji system nagłaśniający z mikrofonami, flipcharty, mównica sprawiają, że nasze sale spełniają wszelkie wymagania związane z nowoczesną, profesjonalną organizacją tego rodzaju imprez.

Oferujemy również wykwintne menu, pełne słodkości przerwy kawowe oraz  wytworne dania znajdą uznanie nawet wśród wymagających smakoszy.

 

Rodzaje ustawień sal konferencyjnych

Rodzaje ustawień sal konferencyjnych

TRZY KORONY, ul. 6 Sierpnia 43 b, 24-100 Puławy
tel. +48 664 116 652
e-mail: rezerwacja@trzy-korony.com

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007–2013