Ceny i rezerwacje

SZCZEGÓŁY »

TWÓJ CZAS NA RELAKS

Twój czas na relaks - oferta specjalna

SYLWESTER 2013/2014 W STYLU RIO DE JANEIRO

Spotkanie Wigilijne dla Firm

Biznes i Konferencje

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów a także innych spotkań biznesowych w salach konferencyjno - szkoleniowych w Hotelu*** Restauracji Browarze  Trzy Korony.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych pakietów konferencyjnych dla firm np.:"Pod krawatem, w spódnicy, ...po godzinach" oraz "Business" przygotowanych specjalnie z myślą o Państwa szkoleniach i konferencjach.

Hotel *** Restauracja  Browar Trzy Korony  to idealne miejsce dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które nie chcą wyrzekać się wygody, doskonałej kuchni i profesjonalnej obsługi.

Nasz hotel umiejscowiony  jest w Puławach  w pięknej scenerii  nad brzegiem rzeki  Wisły.  Miasto często bywa wiązane z pobliskimi Kazimierzem Dolnym i Nałęczowem, wspólnie określanymi mianem trójkąta turystycznego, położone jest w  Kazimierskim Parku Krajobrazowym.

Jedną  z najważniejszych atrakcji Hotelu ***Trzy Korony  jest własny Mini browar restauracyjny Trzy Korony JSJ usytuowany w centrum hotelu produkujący świeże, naturalne,  nie pasteryzowane piwo : TRZY KORONY Jasne, TRZY KORONY Ciemne, TRZY KORONY Bursztynowe, TRZY KORONY Pszeniczne, TRZY KORONY Koźlak.

Na Gości oprócz pięknego hotelu , dwóch stylowych restauracji, własnego browaru,  Clubu 1917 z kręgielnią i bilardem oraz  czterech sal szkoleniowo -konferencyjnych czeka SPA  Piwne Trzy Korony. Dla odnowy ciała i ducha proponujemy Państwu masaże  Hydro w piwie,   oraz bogatą ofertę zabiegów  na ciało , twarz i dłonie.

Konferencje

Nowoczesne i profesjonalne zaplecze konferencyjne pozwala nam na organizację wszelakiego rodzaju konferencji, szkoleń, meetingów, spotkań biznesowych czy imprez firmowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

•          klimatyzowaną Salę Konferencyjno-wystawniczą A+B , o w wysokości 6m w układzie kinowym mieści ona ponad  500 osób

•          klimatyzowaną  Salę Konferencyjną A+B , pozwala na organizację konferencji do  200 osób

•          Galerię  nad browarem  z antresolą, kameralne pomieszczenie przeznaczone na spotkania biznesowe i małe szkolenia dla maksymalnie 20 osób

•          Taras widokowy ( w okresie letnim) , który przy układzie szkoleniowym może gościć do 300 osób

Wszystkie sale charakteryzują się doskonałą akustyką.

Aby Państwa konferencja, prezentacja marketingowa czy spotkanie biznesowe było profesjonalnie przeprowadzone oferujemy Państwu bogate zaplecze konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt techniczny i audiowizualny:

•          projektor multimedialny + ekran,

•          tablice flip chart,

•          rzutniki pisma,

•          telewizor oraz mikrofony bezprzewodowe,

•          szybki dostęp do Internetu.

Dodatkowo oferujemy Państwu fachową pomoc techniczną.

Wraz z zapleczem konferencyjnym oferujemy Państwu oprawę gastronomiczną. Dla naszych klientów organizujemy lunche, przerwy kawowe, przyjęcia i bankiety.

Istnieje możliwość dowolnej aranżacji sal konferencyjnych wedle potrzeb imprezy i życzeń Klientów.

Zapraszamy Państwa do bezpośredniego  kontaktu z nami, a z przyjemnością pomożemy w wyborze idealnego rozwiązania i skomponujemy ofertę dopasowaną do Państwa  potrzeb.

Kontakt: tel. +81 886 44 44  e-mail: recepcja@trzy-korony.com

TRZY KORONY, ul. 6 Sierpnia 43 b, 24-100 Puławy
tel. +48 664 116 652
e-mail: rezerwacja@trzy-korony.com

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007–2013